SMARTBANDY I SMARTWATCHE
1-5 z 5 produktów
TRACER T-Band Libra S4
SMARTBANDY I AKCESORIA GSM / SMARTBANDY I SMARTWATCHE
Porównaj
TRACER T-Band Libra S5
T-Band Libra S5 marki Tracer to kolejne urządzenie z linii „smart wearables”, które idealnie sprawdzi się zarówno latem i zimą wśród osób ceniących sport i nowoczesne technologie. Smart band najnowszej generacji współpracuje z systemami iOS i Android, łącząc się za pomocą Bluetooth 4.0, dzięki czemu jest kompatybilny z większością smartfonów dostępnych na rynku.

• Czytelny ekran LCD 0,96”.
• Menu w języku polskim.
• Powiadomienia o smsach i połączeniach.
• Pomiar pulsu i ciśnienia krwi.
• Monitorowanie snu.

Twój partner w biegu
Ze Smartbandem Libra S5 możesz kontrolować większość istotnych parametrów, niezbędnych do utrzymania swoich treningów na najwyższym poziomie. Z Librą dokonasz pomiaru: pulsu, ciśnienia czy nasycenia krwi tlenem (oksymetr). To funkcje przydatne osobom aktywnym fizycznie. Opaska śledzi przebyty dystans i spalone kalorie, a jeśli uzna, że zbyt długo się nie ruszasz – podpowie Ci, kiedy wstać sprzed biurka czy z kanapy. Dodatkowo monitor snu pozwoli sprawdzić, czy w nocy odpowiednio regeneruje się Twój organizm.

Powiadomienia z telefonu
T-Band Libra S5 wyświetla powiadomienia ze smartfona: o SMS-ach, połączeniach, e-mailach czy z kalendarza. Dodatkowo wiadomości SMS możesz przeczytać na ekranie opaski.
Ty decydujesz, które powiadomienia zostaną wyświetlone na T-Bandzie. Biegaj, spaceruj, zwiedzaj świat i bez wyciągania telefonu bądź zawsze na bieżąco z nowinkami ze swoich ulubionych mediów społecznościowych. Libra S5 powiadomi Cię także delikatną wibracją o przychodzącym połączeniu głosowym, nawet jeśli telefon będzie się znajdował w czeluściach wypchanej zakupami torebki.

Twój osobisty trener na nadgarstku
Z opaską Libra S5 możesz spersonalizować swoje cele treningowe i śledzić postępy. Zaplanujesz przydatne alarmy i powiadomienia, co pomoże Ci lepiej zarządzać czasem – w dzień i w nocy. Smartband Libra S5 pracuje na baterii aż do 6 dni. Ładowanie jest bardzo proste, wystarczy odpiąć pasek i podłączyć urządzenie do portu USB np. w laptopie. T-Band Libra S5 to maksimum wygody dla każdego użytkownika.
SMARTBANDY I AKCESORIA GSM / SMARTBANDY I SMARTWATCHE
Porównaj
TRACER T-Band Libra S5 v2
SMARTBANDY I AKCESORIA GSM / SMARTBANDY I SMARTWATCHE
Porównaj
TRACER T-Fit Limana S6
T-Fit Limana S6 marki Tracer to urządzenie z linii „smart wearables”, które spełni oczekiwania osób ceniących sport i zdrowy tryb życia. Urządzenie współpracuje z systemami iOS i Android, łącząc się za pomocą Bluetooth 4.0.

• Klasa szczelności IP54.
• Czytelny ekran LCD 1,44”.
• Bateria 150mAh
• Menu w języku polskim.
• Powiadomienia o wiadomościach SMS i połączeniach.
• Pomiar pulsu i ciśnienia krwi.
• Monitorowanie snu.

Twój partner do biegania
Inteligentna opaska Limana S6 pozwala dokonać pomiarów przydatnych, kiedy szczególnie dbamy o dobrą formę. Dzięki temu urządzenie pomaga wykonać trening na odpowiednim poziomie wydolnościowym organizmu. Ze smartbandem Limana S6 zmierzysz puls, ciśnienie i natlenienie krwi. Opaska policzy także przebyty dystans i spalone kalorie, a jeśli uzna, że zbyt długo się nie ruszasz – podpowie Ci, kiedy wstać sprzed biurka czy z kanapy. Wbudowany monitor snu pozwoli sprawdzić, czy w nocy odpowiednio regeneruje się Twój organizm.

Powiadomienia z telefonu na Twoim nadgarstku
Opaska sportowa T-Fit Limana S6 oprócz pomiaru danych treningowych umożliwia także czytanie powiadomień i wiadomości SMS. Możesz wybrać, które powiadomienia zostaną wyświetlone na ekranie opaski. Biegaj, zwiedzaj, spaceruj – i bez wyciągania telefonu bądź zawsze na bieżąco z nowinkami ze swoich ulubionych mediów społecznościowych. Limana S6 powiadomi Cię też wibracją o przychodzącym połączeniu głosowym, nawet jeśli telefon będzie znajdował się w głęboko w torbie.

Osobisty trener zawsze z Tobą
Za pomocą opaski możesz z łatwością spersonalizować swoje cele treningowe i śledzić postępy. W urządzeniu zaplanujesz najważniejsze alarmy i powiadomienia. Opaska sportowa Limana S6 pomoże Ci lepiej zarządzać czasem – w dzień i w nocy. Pracuje na baterii do 3 dni, możesz ją szybko naładować z portu USB wyciąganego bezpośrednio z paska T-Fit. Maksimum wygody dla każdego użytkownika. Ciesz się dokładnym pomiarem także podczas aktywności w wodzie. Dzięki wodoodporności klasy IP54 możesz używać smartbanda Limana S6 także podczas pływania.
SMARTBANDY I AKCESORIA GSM / SMARTBANDY I SMARTWATCHE
Porównaj
TRACER T-Watch Luna S9
Odkryj nowy poziom komunikacji mobilnej z Tracer Luna S9. Nowoczesny T-Watch Tracer to wygodne, funkcjonalne urządzenie wyposażone w czytelny ekran dotykowy o przekątnej 1.3 cala. Współpracuje z systemami iOS i Android, łącząc się za pomocą Bluetooth 5.0, dzięki czemu jest kompatybilny z większością smartfonów dostępnych na rynku. Tracer T-Watch Luna został wyposażony w funkcje ułatwiające organizację czasu i pracy, np. kalendarz lub alarmy, urządzenie spodoba się również fanom aktywności fizycznej, posiada tryby sportowe oraz wbudowany monitor snu, pulsometr i pedometr.

• Ekran 1.3”
• Rozdzielczość 240x240 DPI
• Łączność Bluetooth
• Ciśnieniomierz
• Pulsometr
• Tryby sportowe
• Wodoszczelność IP54
• Monitorowanie snu
• Krokomierz
• Obsługa aparatu w telefonie z zegarka
• Powiadomienia mail i z mediów społecznościowych

Najważniejsze powiadomienia z telefonu na Twoim nadgarstku
T-Watch Luna S9 wyświetla powiadomienia ze smartfona. Dzięki temu urządzenie zawsze poinformuje Cię o nowych SMS-ach lub połączeniach, a także o powiadomieniach z mediów społecznościowych.
Sam wybierz, które powiadomienia mają być wyświetlone na ekranie T-Watcha.

Bądź zawsze na bieżąco
Z inteligentnym zegarkiem Luna będziesz zawsze na bieżąco. Wystarczy, że sparujesz z nim swoje aplikacje serwisów społecznościowych i będzie otrzymywał aktualne powiadomienia zawsze, gdy ktoś wyśle Ci wiadomość na komunikatorze lub zaprosi na ciekawe wydarzenie.
Wszystko sprawdzisz na ekranie T-Watcha, nie musisz sięgać po telefon.

Współpraca z aparatem fotograficznym komórki
T-Watch Luna ma funkcję współpracy z aparatem Twojego telefonu. Dzięki sparowaniu urządzenia i włączeniu odpowiedniej funkcji możesz uwalniać wyzwalacz poprzez potrząśnięcie ręką.

Twój trener personalny na nadgarstku
Z inteligentnym zegarkiem Luna S9 ustalisz swoje cele treningowe i będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy. Możesz zaplanować alarmy i powiadomienia, aby jeszcze lepiej zarządzać czasem. Utrzymuj zdrowy tryb życia, monitorując swój sen, ilość kroków, a także ciśnienie krwi.
SMARTBANDY I AKCESORIA GSM / SMARTBANDY I SMARTWATCHE
Porównaj