ZESTAWY
Zestaw klawiatura + mysz TRACER Islander RF
Zestaw klawiatura + mysz TRACER Islander RFZobacz
1-8 z 8 produktów
Battle Heroes
Zestaw BATTLE HEROES Torpedo USB
Przewodowy zestaw to bardzo czuła myszka 2400 dpi oraz pełnowymiarowa klawiatura o wysokim skoku z efektownym podswietleniem klawiszy. Dodatkowo w zestawie znajduje się podkladka pod mysz . Z takim zestawem pokonasz każdego przeciwnika.
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Battle Heroes
Zestaw klawiatura + mysz TRACER BATTLE HEROES Mirage NANO USB
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Zestaw klawiatura + mysz TRACER BlackJack RF NANO
Do praktycznych klawiatur codziennego użytku, które oferują „coś więcej”, z pewnością należy zaliczyć model w ramach zestawu TRACER BlackJack.

Komplet składa się z myszy optycznej oraz pełnowymiarowej klawiatury. Keyboard posiada aż 105 przycisków, wśród których znajduje się aż 10 multimedialnych.

Zastosowanie membrany dotykowej zapewnia komfort i przedłuża żywotność produktu. Stonowana kolorystyka dodaje mu elegancji i sprawia, że świetnie odnajduje się zarówno w pracy i w domu.

Dużym udogodnieniem jest zastosowanie technologii NANO, dzięki której wystarczy wpiąć załączony adapter, aby cieszyć się użytkowaniem. Co więcej, możesz pracować nawet 10 m od komputera bez fizycznego połączenia!

Zestaw uzupełnia mysz posiadająca rozdzielczość DPI w przedziałach 800-1200-1600.

Obydwa produkty zawierają drobne nakładki antypoślizgowe, dzięki czemu pewnie trzymają się powierzchni.
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Zestaw klawiatura + mysz TRACER Islander RF
Jeśli jesteś fanem zestawów bezprzewodowych, Tracer Islander RF mouse + keyboard combo to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie.

Klawiatura posiada standardowe 104 przyciski oraz aż 11 klawiszy multimedialnych, co wyróżnia ją wśród modeli tego typu.

Dzięki wykorzystaniu tzw. niskiego skoku klawiszy, klawiatura pracuje bardzo cicho, przez co jest świetnym rozwiązaniem zarówno do domu, pracy jak i w podróży.

Standardowe rozmiary 413x159x24.5 cm oraz waga 660g idealnie wkomponują się w Twój rytm pracy.

Zestaw dopełnia myszka z optycznym sensorem, która zarówno w kwestii parametrów jak i designu, świetnie uzupełnia działanie klawiatury Tracer Islander.

Wykorzystanie 6 praktycznych przycisków oraz rozdzielczości DPI w przedziałach 800-1200-1600 sprawia, że myszka świetnie odnajdzie się w pracy przy projektach graficznych, w pracy biurowej oraz codziennej rozrywce.
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Zestaw klawiatura + mysz TRACER Nexus RF TRK-301 USB
TRACER Nexus to kolejny zestaw uniwersalnego zastosowania. Stanowi idealną propozycję dla użytkowników, którzy poszukują wygody zastosowania, gamingowego „pazura” i eleganckiej stylistyki w jednym.

Pełnowymiarowa klawiatura posiada aż 6 przycisków multimedialnych, co w połączeniu z membraną dotykową zapewnia duży komfort użytkowania. Model łączy się z urządzeniami poprzez adapter NANO odbiornik, dzięki czemu możesz pracować bez ograniczeń do 10 m od monitora!

W skład zestawu, oprócz klawiatury, wchodzi również myszka optyczna wyposażona w siedem przycisków. Dzięki regulowanej rozdzielczości w zakresie 1000 - 1600 DPI stanowi uniwersalne narzędzie zarówno w codziennej pracy w środowisku systemu operacyjnego, jak również w najbardziej wymagających grach komputerowych. Zarówno mysz, jak i klawiatura zawierają antypoślizgowe elementy, dzięki którym pewniej trzymają się powierzchni (klawiatura) oraz dłoni (mysz).
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Zestaw klawiatura + mysz TRACER Octavia II NANO USB
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Zestaw klawiatura + mysz TRACER Transformers TRK-302 USB
Przewodowy zestaw Tracer Transformers to bardzo czuła myszka oraz pełnowymiarowa klawiatura o wysokim skoku. Zostały zaprojektowane w efektowny sposób, a specjalnie wyróżnione klawisze już nigdy nie zostaną pomylone z innymi.

Gryzoń wyposażony jest w laserowy sensor o wysokiej precyzji, który gwarantuje doskonałą responsywność. Docenisz go szczególnie przy grach wymagających szybkości i krótkiego czasu reakcji.
Mysz wyposażona jest w cztery odważniki, dzięki którym dopasujesz ciężar do swoich upodobań. Ponadto, mysz Transformers pracuje w czterech trybach rozdzielczości - 800/1600/2400/3400 DPI, które zmienisz za pomocą specjalnego przycisku.

Drugim elementem zestawu jest klawiatura z dziewięcioma dodatkowymi przyciskami do obsługi multimediów. Wbudowana ergonomiczna podpórka pod nadgarstki z gumowym wykończeniem, poprawia komfort pracy, co docenisz podczas wielogodzinnych sesji przy ulubionej grze.

Produkty wykończono solidnymi kablami z obudowanym wtykiem USB. Dzięki zabudowanym konstrukcjom, mysz i klawiatura odporne są na oddziaływanie wilgoci.
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj
Battle Heroes
Zestaw TRACER BATTLE HEROES Specter RF NANO
Klawiatura TRACER Battle Heroes Specter to zestaw multimedialny, który stanowi zarazem świetny początek Twojej przygody z grami. Model wyposażono w aż 104 przyciski, z których 10 to multimedialne.

Dzięki niskiemu skokowi klawiszy, model pracuje bardzo cicho, przez co nocne maratony w ulubioną grę nikogo nie postawią na nogi! Ergonomiczny kształt i zastosowane materiały zapewniają wytrzymałość, a antypoślizgowe wkładki i podpórki – stabilne trzymanie się powierzchni.

Klawiaturę wyposażono w nano odbiornik, dzięki czemu możesz korzystać z komputera w odległości 10 m bez kabla.

W zestawie znajduje się również myszka z sensorem optycznym o rozdzielczościach w przedziałach 800-1600 DPI. Komplet współpracuje z wiodącymi systemami operacyjnymi.
MYSZY I KLAWIATURY / ZESTAWY
Porównaj