TORBY I PLECAKI
1-7 z 7 produktów
Miejski plecak na notebooka 15,6" Tracer City Carrier Black
Plecak do notebooka 15.6” Tracer City Carrier black

Plecak Tracer City Carrier to niezbędnik każdego użytkownika laptopa stale przemieszczającego się ze sprzętem po mieście. Z plecakiem Tracer nie musisz obawiać się niekorzystnej pogody, która może spotkać Cię w drodze do pracy. Plecak został wykonany z solidnego materiału z wodoodpornym wykończeniem. Codzienne dojazdy do pracy lub częste podróże już Ci niestraszne – w plecaku wszyto wygodne regulowane paski na ramiona dla większego komfortu użytkowania. Poręczny uchwyt na górze pozwoli na bezproblemowe przenoszenie plecaka. Nie obawiaj się, Twój sprzęt jest bezpieczny!

• Dedykowane miejsca na laptop, tablet, mysz i zasilacz.
• Kieszeń na laptop zabezpieczona taśmą na rzep.
• Wzmocnienia w miejscach narażonych na przetarcia i uszkodzenia.
• Odblaskowe elementy poprawiające bezpieczeństwo po zmroku.
• Główna komora zamykana na podwójny zamek.
• Miękka wyściółka na plecach oraz szelkach dla komfortu ramion.
• Kieszenie na drobiazgi.
• Boczne kieszenie na butelkę lub kubek termiczny.

Ochrona i wygoda
Wodoodporny poliester użyty do wykonania Tracer City Carrier chroni wnętrze plecaka przed przedostaniem się do niego wody podczas transportu w deszczu. Kieszenie od środka są tak wykonane, aby chronić laptopa przed zarysowaniami, plecak dodatkowo posiada wzmocnienia w miejscach szczególnie narażonych na przetarcia i uszkodzenia. Wygodę i komfort użytkowania zapewnią Ci ergonomiczne paski na ramiona, które łatwo wyregulujesz i szybko dostosujesz do swoich potrzeb. Producent zadbał nie tylko o bezpieczeństwo przenoszonego urządzenia, ale również samego użytkownika poprzez umieszczenie na powierzchni plecaka odblasków, dzięki którym będziesz doskonale widoczny po zmroku.

Perfekcyjnie zorganizowane wnętrze
Środek plecaka został tak zaprojektowany, abyś bez trudu utrzymał ład i porządek w plecaku. Sprzęt i każde akcesorium ma swoje miejsce, żebyś bez problemu mógł szybko wyciągnąć to, czego akurat potrzebujesz. Dedykowana przegroda na laptopa, podręczne kieszenie na niezbędne drobiazgi, dwukierunkowe zamki błyskawiczne wszystko, aby zapewnić maximum komfortu użytkowania.
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / TORBY I PLECAKI
Porównaj
Miejski plecak na notebooka 15,6" Tracer City Carrier Blue
Plecak do notebooka 15.6” Tracer City Carrier blue

Wygodny, pakowny i wodoodporny plecak to must have każdego użytkownika laptopa, który lubi mieć swój sprzęt zawsze przy sobie. Plecak Tracer City Carrier idealnie sprawdzi się nie tylko podczas transportu notebooka z pracy do domu, ale również podczas podróży lub wycieczek plenerowych, kiedy chcesz mieć swój sprzęt pod ręką. Ten wyjątkowo pakowny plecak pomieści nie tylko laptopa i tablet, ale również akcesoria i dokumenty, a w bocznych kieszeniach umieścisz kubek ze swoją ulubioną kawą lub butelkę z wodą.

• Dedykowane miejsca na laptop, tablet, mysz i zasilacz.
• Przegroda na laptop dodatkowo zapinana taśmą na rzep.
• Miejsca narażone na przetarcia i uszkodzenia dodatkowo wzmocnione.
• Odblaskowe elementy poprawiające bezpieczeństwo po zmroku.
• Główna komora zamykana na podwójny zamek błyskawiczny.
• Kieszenie na drobiazgi.
• Miękka wyściółka na plecach i szelkach naramiennych.
• Boczne kieszenie na butelkę lub bidon.

Bezpieczeństwo i ochrona
Plecak Tracer City Carrier został wykonany z wysokiej jakości poliestru z właściwościami wodoodpornymi. Takie rozwiązanie sprawia, że krople deszczu mu niestraszne i Twój będzie dobrze zabezpieczony przed przemoczeniem w trakcje transportu. Wnętrze plecaka wyściełane jest miękkim i delikatnym materiałem, aby przenoszony sprzęt nie uległ żadnym zarysowaniom. Sam plecak posiada również dodatkowe wzmocnienia w newralgicznych miejscach, co zabezpiecza go przed przetarciami i uszkodzeniami. Dodatkowo strategicznie rozmieszczone elementy odblaskowe czynią plecak widoczny po zmroku.

Idealna organizacja zawartości
Wewnątrz plecaka znajdują się liczne kieszonki i przegrody, co pozwala bez trudu utrzymać ład i porządek. Laptop, tablet, mysz, a także każde akcesorium czy długopisy – wszystko znajdzie swoje miejsce tak, abyś bez problemu mógł wyjąć to, czego w danym momencie potrzebujesz, bez zbędnego przeszukiwania plecaka.
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / TORBY I PLECAKI
Porównaj
Torba na notebooka TRACER 15,6" Balance
Estetyczna torba na notebooka 15,6" zapewniająca zarówno bezpieczeństwo jak i funkcjonalność. Solidne rozwiązania takie jak metalowe zaczepy oraz wygodny uchwyt gwarantują satysfakcję z użytkowania na długie lata. Wewnętrzna kieszeń daje nam miejsce na wszelkie drobiazgi i pomaga w utrzymaniu porządku, a wzmocniona konstrukcja torby skutkuje wysokim poziomem zabezpieczonia przenoszonego sprzętu.
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / TORBY I PLECAKI
Porównaj
Torba na notebooka TRACER 15,6" Simplo
Tracer Simplo to torba na notebooka idealna właśnie dla Ciebie. Jej głównymi cechami jest klasyczny kształt i konkurencyjna cena. Lekka i funkcjonalna konstrukcja, osobna komora na notebooka, pasek zabezpieczający położenie komputera, wzmocnione ścianki boczne, przednia zewnętrzna kieszeń zapinana na rzep, dwukierunkowe suwaki, wygodny pasek na ramię oraz dodatkowe kieszenie na podręczne drobiazgi (długopisy, wizytówki, telefon) - wszystko to z pewnością spełni oczekiwania każdego użytkownika.
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / TORBY I PLECAKI
Porównaj
Torba na notebooka TRACER 17" Balance
Estetyczna torba na notebooka 17"" zapewniająca zarówno bezpieczeństwo jak i funkcjonalność. Solidne rozwiązania takie jak metalowe zaczepy oraz wygodny uchwyt gwarantują satysfakcję z użytkowania na długie lata. Wewnętrzna kieszeń daje nam miejsce na wszelkie drobiazgi i pomaga w utrzymaniu porządku, a wzmocniona konstrukcja torby skutkuje wysokim poziomem zabezpieczenia przenoszonego sprzętu.
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / TORBY I PLECAKI
Porównaj
Torba na notebooka TRACER 17" Straight
Torba na notebooka 17" łącząca w sobie solidne wykonanie i niewygórowaną cenę. Funkcjonalna konstrukcja posiadająca komorę główną i przednią, zewnętrzną kieszeń zapinaną na rzep. Wzmocnione ścianki w połączeniu z paskiem zabezpieczającym położenie notebooka zapewniają bezpieczeństwo, a dwukierunkowy suwak pozwala cieszyć się łatwym dostępem do przenoszonego sprzętu w każdej sytuacji. Dodatkowa wewnętrzna kieszeń pozwoli na bezproblemowe przenoszenie drobiazgów i zachowanie porządku w trakcie użytkowania.
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / TORBY I PLECAKI
Porównaj