HUBY USB
1-3 z 3 produktów
HUB TRACER USB 3.0, H41, 4 ports
HUB USB TRACER H41

HUB USB to praktyczne urządzenie, umożliwiające zwiększenie liczby dostępnych portów USB w komputerze. Jeżeli potrzebujesz podłączyć do swojego PC więcej urządzeń bądź akcesoriów, wybierz HUB TRACER, aby cieszyć się szybkim i stabilnym transferem danych.

• 1x port USB 3.0.
• 3x port USB 2.0.
• Wytrzymała, aluminiowa obudowa.
• Dioda sygnalizacyjna.
• Brak konieczności instalowania sterowników.

Poszerz swoje możliwości
Każdy komputer lub laptop posiada ograniczoną liczbę portów, do których można podłączyć urządzenia peryferyjne - problem pojawia się wtedy, gdy chcesz korzystać z kilku dodatkowych akcesoriów jednocześnie. Musisz wtedy odłączyć wybrany sprzęt, aby podłączyć kolejny, co bywa niewygodne i ogranicza Twoje możliwości. HUB TRACER pomoże Ci rozwiązać ten problem - jest on wyposażony w 4 porty USB, co pozwoli Ci podłączyć dodatkowe urządzenia i cieszyć się ich funkcjonalnością. Urządzenie TRACER zapewni Ci wyjątkowo szybkie i wydajne działanie - dzięki technologii USB 3.0 masz możliwość przesyłania danych z 10-krotnie większą prędkością niż dotychczas.

Podłącz i korzystaj
HUB TRACER nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników - wystarczy, że podłączysz go do komputera i możesz korzystać z jego funkcjonalności. Urządzenie jest dodatkowo wyposażone w diodę sygnalizacyjną, która informuje o stanie urządzenia - dzięki temu na bieżąco kontrolujesz jego działanie i masz możliwość natychmiastowego wykrycia wszelkich nieprawidłowości.

Estetyczny gadżet
HUB TRACER należy do niewielkich urządzeń, dzięki czemu nie zajmie wiele miejsca w Twojej przestrzeni pracy. Utrzymany jest w srebrnej kolorystyce, co sprawia, że jego design dopasuje się do większości notebooków dostępnych na rynku. Wykonanie z materiałów wysokiej jakości gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
OBUDOWY HDD, HUBY USB / HUBY USB
Porównaj
HUB TRACER USB 3.0 H40 4 ports, USB-C
OBUDOWY HDD, HUBY USB / HUBY USB
Porównaj