KAMERY INSPEKCYJNE
1-2 z 2 produktów
Kamera endoskopowa Tracer HardWire 5M 7MM LED USB (USB-C)
Uniwersalna kamera inspekcyjna - endoskopowa Tracer HardWire USB-C sprawdzi się gdy konieczna jest inspekcja / podgląd trudno dostępnych miejsc, takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp.
Wybrany obszar, doświetlony jest 6 diodami LED (z regulacją natężenia światła)
Można też sfotografować lub nagrać film korzystając z łatwej w osbłudze aplikacji na telefon / tablet / komputer.

Długi 5 metrowy, usztywniany kabel pozwoli wprowadzić kamerę inspekcyjną we wszystkich kierunkach bez efektu „opadania” obiektywu.
W odróżnieniu od elastycznego przewodu, możesz bowiem modelować jego kształt i wprowadzić go w trudno dostępne miejsce, uzyskując na monitorze komputera lub ekranie smartfona obraz z precyzyjnie określonego miejsca.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu endoskop daje możliwość podglądu i nagrywania obrazu z komputera, jak również z tabletu oraz smartfona za pomocą portu USB (w zestawie znajduje się adapter z microUSB na USB).
Kamerę można też swobodnie podłączyć do każdego telefonu przez dołączony port USB-C.

Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków.
Kamera, dzięki zastosowaniu powłoki wodoodpornej, pozwala na operowanie obiektywem również pod wodą! IP67.
KAMERY / KAMERY INSPEKCYJNE
Porównaj
Kamera endoskopowa Tracer HardWire 5M 8MM LED WiFi
Uniwersalna, bezprzewodowa kamera endoskopowa Tracer HardWire WiFi sprawdzi się w każdej sytuacji, gdy konieczna jest inspekcja / podgląd trudno dostępnych miejsc, takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp. Wybrany obszar, doświetlony 6 diodami LED (z regulacją natężenia), możesz sfotografować lub też nagrać jako film na swój telefon / komputer.

Dzięki połączeniu WiFi możesz wyświetlić obraz i zarządzać nim z ekranu swojego smartfona bezprzewodowo, co zdecydowanie ułatwia operowanie telefonem i kamerą inspekcyjną niezależnie od siebie. Urządzenie zasila wbudowana bateria litowa 3,7V o pojemności 500 mAh.

Długi na 5 metrów, usztywniany kabel wideo pozwoli wprowadzić kamerę inspekcyjną we wszystkich kierunkach bez efektu „opadania” obiektywu. W odróżnieniu od elastycznego przewodu, możesz bowiem zamodelować jego kształt i wprowadzić go w trudno dostępne miejsce, uzyskując na monitorze komputera lub ekranie smartfona obraz z precyzyjnie określonego miejsca.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu endoskop daje możliwość podglądu i nagrywania obrazu na komputerze (przewodowo z portu USB), jak również bezprzewodowo na tablecie oraz smartfonie opartym zarówno na systemie Android, jak też iOS.

Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków.
Kamera oraz kabel są uszczelniająca elastyczną substancją dzięki, któremu to rozwiązaniu możliwe jest operowanie obiektywem również pod wodą.
KAMERY / KAMERY INSPEKCYJNE
Porównaj