KLAWIATURY
1-5 z 5 produktów
GameZone
Klawiatura mechaniczna Tracer GAMEZONE HITT
Zaloguj się do gry z klawiaturą mechaniczna Tracer Hitt. To idealna propozycja zarówno dla początkującego gracza, jak i zaawansowanego gamingowego freaka. Klasyczny skok przycisków i kompaktowa budowa pozwalają na wygodne użytkowanie nie tylko do gry, ale także to zwykłej codziennej pracy. Ciekawym urozmaiceniem wizualnym jest podświetlenie klawiszy diodami LED o 6-stopniowym natężeniu, co z pewnością uprzyjemni użytkowanie klawiatury podczas gamingowych maratonów. Klawiatura Tracer Hitt należy do popularnej linii GAMEZONE, która została zaprojektowana z myślą o wymagających graczach, którzy oczekują od sprzętu przede wszystkim zaawansowanych funkcji i parametrów gamingowych. Wysokiej jakości materiały użyte do wykonania produktów z linii GAMEZONE to gwarancja długiej żywotności nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

• 6-stopniowe podświetlenie RGB.
• Uniwersalne połączenie USB.
• Klasyczny skok klawiszy.
• 11 klawiszy multimedialnych.
• Żywotność przycisków 3 miliony kliknięć
• Blokada klawisza Windows.
• Anti-ghosting - odnotowany każdy ruch.

Podświetlenie LED
Iluminacja LED zapewni niezapomniane doznania podczas Twoich wieczornych rozgrywek. 6-stopniowe natężenie podświetlenia klawiszy diodami LED pozwoli Ci dostosować wygląd klawiatury Tracer Hitt do Twojego stylu i nastroju.

Wytrzymałe przełączniki
Mechaniczne przełączniki oraz klasyczny skok przycisków w połączeniu porządnym wykonaniem całości gwarantuje wysoką wytrzymałość nawet podczas najbardziej zaciętych pojedynków.

Anti-Ghosting i Win Lock
Nie możesz dopuścić do tego, aby w ferworze walki przez przypadkowe kliknięcie przerwać sesję i powrócić do pulpitu. Pamiętaj, aby rozpoczynając grę uruchomić funkcję Win Lock i tym samym zablokować klawisz Windows. W ten sposób unikniesz takich niemiłych niespodzianek. Funkcja Anti-ghosting sprawi, że już nic Ci nie przeszkodzi podczas naciśnięcia kilku klawiszy jednocześnie dla wydania kluczowej komendy. Anti-ghosting zapewnia optymalną wydajność w grach oraz pełną kontrolę podczas jednoczesnego wydawania wielu poleceń, nawet jeśli oznacza to jednoczesne wciśnięcie wszystkich przycisków na klawiaturze.

Połączenie USB
Kabel o długości 1.5 m oraz uniwersalne złącze USB pozwolą Ci podłączyć klawiaturę do każdego komputera stacjonarnego i laptopa. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie świetnie wpisuje się w gamingowy styl.
MYSZY I KLAWIATURY / KLAWIATURY
Porównaj
GameZone
Klawiatura mechaniczna Tracer GAMEZONE Stinger 87
Klawiatura mechaniczna Tracer GAMEZONE Stinger 87

Wejdź do gry w niebanalnym stylu! Klawiatura Tracer GameZone Stinger to połączenie nowoczesnych technologii z przydatnymi funkcjami gamingowymi. Z klawiaturą Stinger każda rozgrywka dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Ta kompaktowa klawiatura to idealna propozycja dla graczy z ograniczonym miejscem na biurku, wyposażona w mechaniczne przełączniki, zaawansowane funkcje i podświetlenie RGB zaspokoi apetyt zarówno gamingowego laika, jak i zaawansowanego gracza. Klawiatura TRACER Stinger 87 należy do popularnej w środowisku gamingowym linii GAMEZONE zaprojektowanej z myślą o wymagających graczach. Linia GAMEZONE to propozycja dla wszystkich gamingowych freaków, którzy oczekują od sprzętu świetnego designu oraz zaawansowanych funkcji i parametrów gamingowych. Wysokiej jakości materiały użyte do wykonania produktów z linii GAMEZONE to gwarancja długiej żywotności nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

• Mechaniczne przełączniki.
• Wbudowane 6 gotowych efektów świetlnych RGB.
• Regulacja natężenia podświetlenia.
• 11 klawiszy multimedialnych.
• Klasyczny skok przycisków.
• Żywotność klawiszy do 50 milionów uderzeń.
• Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover.
• WinLock.
• Złącze USB.
• Kabel o długości 1.5 m.

Podświetlenie LED
Designerska wielokolorowa iluminacja zapewni niezapomniane wrażenia podczas Twoich wieczornych rozgrywek, podświetlenie ułatwi również użytkowanie klawiatury przy zgaszonym lub ograniczonym świetle. Regulowane 6-stopniowe natężenie podświetlenia klawiszy diodami LED oraz gotowe efekty świetlne pomogą Ci dostosować wygląd klawiatury TRACER Stinger do Twojego stylu i nastroju.

Anti-Ghosting i Win Lock
W ferworze walki niedopuszczalne jest, by przypadkowe kliknięcie przerwało sesję, powrót do pulpitu w takim momencie zaprzepaści całą rozgrywkę. Klawiatura TRACER Stinger została wyposażona w specjalną funkcję, dzięki której unikniesz powyższej sytuacji. Skorzystaj z funkcji WinLock, by zablokować klawisz Windows już starcie rozgrywki i uniknąć niespodziewanego powrotu do pulpitu. Kolejna ważna funkcja, w którą wyposażono klawiaturę to Anti-ghosting. Zapewnia optymalną wydajność w grach i pełną kontrolę podczas jednoczesnego wydawania wielu poleceń, możesz wcisnąć wiele klawiszy naraz, a komputer zarejestruje je wszystkie. Bez przeszkód wprowadzisz kluczowe komendy.

Kompan do zaciętych pojedynków
Wytrzymałe mechaniczne przełączniki, klasyczny dobrze wyczuwalny skok klawiszy i porządne wykonanie z wysokiej jakości materiałów to gwarancja wielu godzin wspólnych nawet bardzo intensywnych rozgrywek. Żywotność mechanicznych przełączników to nawet 50 milionów kliknięć. Kabel o długości 1.5 m oraz uniwersalne złącze USB pozwala podłączyć klawiaturę do wszystkich komputerów, a także laptopów. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie świetnie wpisuje się w gamingowy styl.
MYSZY I KLAWIATURY / KLAWIATURY
Porównaj
GameZone
Klawiatura TRACER GAMEZONE LoCCar
Pełnowymiarowa klawiatura Tracer GAMEZONE LoCCar to idealna propozycja dla początkującego gracza. Wbudowane aż 12 przycisków multimedialnych pozwala na wygodne i optymalne zarządzanie multimediami. Dodatkowym urozmaiceniem wizualnym jest 3 strefowe podświetlenie klawiszy diodami LED, co z pewnością uprzyjemni użytkowanie klawiatury nie tylko podczas gamingowych maratonów.

• Podświetlenie LED.
• Uniwersalne połączenie USB.
• 12 przycisków multimedialnych.

Podświetlenie LED
Zachwycająca iluminacja uprzyjemni wieczorne rozgrywki. Wzbogać swoje doznania gamingowe, dzięki nowoczesnemu podświetleniu LED.

Klawisze multimedialne i wysoka jakość
Klawiatura Tracer LoCCar została wyposażona w 12 przycisków multimedialnych, dzięki którym możesz szybko i wygonie zarządzać dźwiękiem. Wysokiej jakości membrana i porządne wykonanie całości gwarantuje wysoką wytrzymałość nawet podczas najbardziej zaciętych pojedynków.

Uniwersalność połączenia
Kabel o długości 1.3 m oraz złącze USB pozwala podłączyć klawiaturę do wszystkich komputerów i laptopów. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie świetnie wpisuje się w gamingowy styl.
MYSZY I KLAWIATURY / KLAWIATURY
Porównaj
GameZone
Klawiatura TRACER GAMEZONE ORES RGB
MYSZY I KLAWIATURY / KLAWIATURY
Porównaj
GameZone
Klawiatura TRACER GAMEZONE Shinook X USB CZ LAYOUT
Z połączenia klasycznych kształtów oraz drapieżnych akcentów powstała klawiatura TRACER Shinook X. Stworzona z myślą o graczach, jest świetną propozycją, jeśli chcesz zacząć grać na poważnie. Dzięki dużej ilości przycisków oraz ułatwieniom dla graczy (czerwone klawisze) sprawdzi się przy grach od FPS po MMO. Wbudowane w podstawie podkładki antypoślizgowe zapewniają dobrą przyczepność a podpórki pozwolą Ci dostosować kąt pochylenia klawiatury. Model łatwo podłączysz do każdego urządzenia wyposażonego w wejście USB.
MYSZY I KLAWIATURY / KLAWIATURY
Porównaj