KIEROWNICE
1-4 z 4 produktów
Kierownica TRACER Drifter PC/PS3 + GRA
Kierownica Tracer Drifter (z grą Live for speed) należy do zaawansowanych technicznie urządzeń przeznaczonych do zastosowania w grach samochodowych, wyścigowych i symulacyjnych.

Technologia Vibration Feedback, zastosowanie specjalnego antypoślizgowego tworzywa, ergonomiczne rozwiązania kształtu uchwytów i przycisków zapewniają wysoki komfort obsługi i pozwalają w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy. W kole kierownicy znajduje się 12 przycisków funkcyjnych oraz 4-kierunkowy dualpad. Dołączone pedały zapewniają pełny realizm każdej zabawy.

Aby mieć 100% pewność poprawnego działania we wszystkich grach pobierz i zainstaluj zgodnie z instrukcjądodatkowe oprogramowanie >>>
KONTROLERY I AKCESORIA DO GIER / KIEROWNICE
Porównaj
Kierownica TRACER Rayder 4 in 1 PC/PS3/PS4/Xone
KONTROLERY I AKCESORIA DO GIER / KIEROWNICE
Porównaj
Kierownica TRACER Roadster 4 in 1 PC/PS3/PS4/Xone
KONTROLERY I AKCESORIA DO GIER / KIEROWNICE
Porównaj
Kierownica TRACER Sierra PC + GRA
Kierownica Sierra (z grą Live for Speed) to podstawowy model w ofercie kontrolerów Tracer przeznaczonych do zastosowania w grach samochodowych, wyścigowych i symulacyjnych.

Ergonomiczny kształt uchwytów i przycisków zapewniają wysoki komfort obsługi i pozwalają w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy.

W zestawie znajduje się 12 przycisków funkcyjnych oraz 4-kierunkowy dualpad. Dołączone pedały zapewniają pełny realizm każdej zabawy.
Kierownica działa na Win XP/7/10.
KONTROLERY I AKCESORIA DO GIER / KIEROWNICE
Porównaj