O Marce

Marka Tracer od 1999 roku nieustannie rozwija się i ewoluuje, dostosowując ofertę produktową do najnowszych trendów i technologii, a także zmieniających się potrzeb użytkowników.

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi, wraz z rozwojem oferty produktowej, rozwinęła się struktura zespołu sprzedaży i marketingu, odpowiedzialnego za pracę z Klientami nad wspólnym rozwojem biznesu. Aktualnie skutecznie obsługujemy wszystkie kanały dystrybucyjne na terenie Europy.

Ofertę Tracer budujemy w oparciu o trendy rynkowe, oczekiwania konsumentów oraz doświadczenie i kompetencje zespołu odpowiedzialnego za rozwój naszej marki.

Rozwiązania do domu i biura
Produkty Tracer Home &Office to szeroka gama akcesoriów komputerowych, multimedialnych i mobilnych, wspierających i ułatwiających codzienne korzystanie z nowoczesnych technologii w biurach, w domu i w podróży.

Profesjonalne rozwiązania dla graczy
Tracer GameZone to linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, którzy oczekują konkretnych funkcji i parametrów operacyjnych każdego elementu wyposażenia komputera.

Zarządzanie linią produkcyjną
Dobór fabryk produkujących produkty Tracer jest kluczowy zarówno ze względu na terminowość dostaw, jak również zapewnienie wysokiej jakości produkcji.

Quality Control
Dzięki zastosowaniu rygorystycznych procedur testowych na etapie projektowania, produkcji oraz wprowadzenia na rynek wszystkie produkty objęte są gwarancją niezawodności i sprawności działania.

Przygotowanie produktów
Kluczową rolę przykładamy do warstwy informacyjnej i komunikacyjnej skierowanej do potencjalnego użytkownika. Rzetelnie i przejrzysta informacja produktowa, ułatwia ocenę produktu, jego zwartościowanie i podjęcie decyzji zakupowej.