O Marce

Marka Tracer powstała w 1999 roku i od tego czasu wraz ze zmieniającym się rynkiem nieustannie rozwija się i ewoluuje. Tracer kreuje innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, dostosowując ofertę produktową do najnowszych trendów i technologii, a także zmieniających się potrzeb użytkowników. Idea, którą kieruje się Tracer w swej polityce, zakłada przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność oferty przy jednoczesnym niebanalnym designie produktów. 

 

Dlaczego warto wybrać urządzenia marki Tracer?

  • Wysoka jakość wykonania
  • Atrakcyjna cena
  • Idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika
  • Niezawodność i intuicyjna obsługa

 

Bogata oferta

Oferta firmy jest niezwykle szeroka, skierowana zarówno do graczy, jak również przedsiębiorców i użytkowników indywidualnych. Można w niej znaleźć akcesoria komputerowe, takie jak myszy, klawiatury, kamery, torby, zasilacze, ładowarki, powerbanki czy produkty audio - głośniki, mikrofony i słuchawki.

Z myślą o wielbicielach gier komputerowych powstała linia produktów GameZone. Zaprojektowana dla wymagających graczy, którzy od każdego elementu wyposażenia komputera oczekują konkretnych funkcji i świetnych parametrów operacyjnych. Seria GameZone oferuje klawiatury, myszy, słuchawki, gamepady oraz kierownice. Tracer dba również o wygodę i ergonomię swojego sprzętu, czego przykładem są komfortowe fotele dla graczy, w których można spędzić wiele godzin podczas maratonu gamingowego. 


Seria Home & Office to szeroka gama akcesoriów komputerowych, multimedialnych i mobilnych, wspierających i ułatwiających codzienne korzystanie z nowoczesnych technologii w biurach, w domu i w podróży. Należą do nich, między innymi, słuchawki biurowe, klawiatury i myszy (przwodowe oraz bezprzewodowe), powerbanki, torby i wiele innych. W tej serii znależć można także nowoczesne T-Watche idealne nie tylko dla sportowców.

 

Oferta Tracer jest stale poszerzana o nowe działy i technologie. Coraz szerszy dział OŚWIETLENIE to nie tylko klasyczne lampki biurkowe, ale także innowacyjne lampy ringowe czy nowoczesne lampki nocne.

Akcesoria samochodowe

Dla wszystkich miłosników motoryzacji Tracer ma szereg akcesoriów - od ładowarek samochodowych przez kamery, luterka, kamery cofania aż po myjkę samochodową. 

Wysoka jakość

Dynamiczny rozwój działalności i poszerzanie asortymentu sprawiły, że marka Tracer odniosła ogromny sukces w swojej dziedzinie i obecnie jest jednym z liderów w kategorii akcesoriów komputerowych w Europie. Wszystkie przedmioty marki Tracer charakteryzuje atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wykonania. To rozwiązania na każdą kieszeń, wśród których każdy użytkownik może znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie. Firma bardzo dba o kontrolę jakości swoich produktów. Dzięki zastosowaniu rygorystycznych procedur testowych na etapie projektowania, produkcji oraz wprowadzenia na rynek, sprzęt objęty jest gwarancją niezawodności i sprawności działania. Kluczową funkcję pełni również element komunikacyjny skierowany do potencjalnego użytkownika. Rzetelna i przejrzysta informacja produktowa, ułatwia ocenę i podjęcie decyzji zakupowej, a także późniejszą obsługę i konfigurację.