LAMPKI TURYSTYCZNE
1-2 z 2 produktów
Travel & Adventure
Przenośna lampa kempingowa z wentylatorem TRACER ZEPHYR
Przenośna lampa kempingowa z wentylatorem TRACER ZEPHYR

Przenośna lampa kempingowa z wentylatorem TRACER ZEPHYR to praktyczne źródło światła, wyposażone w zasilanie bateryjne z dodatkową możliwością zapewnienia chłodu w upalne, letnie dni. Dzięki temu świetnie się sprawdzi na pod namiotem, podczas ogrodowego grillowania lub na wakacyjnym biwaku - nie musisz się już martwić, że wysoka temperatura zrujnuje Ci wymarzoną wycieczkę lub plenerowe spotkanie ze znajomymi.

• Funkcja powerbanku.
• Wbudowany ładowalny akumulator 3600 mAh.
• Czas pracy lampy: 10 godzin.
• Czas pracy wentylatora: 12-13 godzin.
• Strumień świetlny 100 Lumenów.
• Uchwyt do powieszenia.

Wentylator dla ochłody
Przenośna lampa TRACER ZEPHYR to wydajne źródło światła, które możesz wykorzystać w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Urządzenie dostarcza strumień świetlny o jasności 100 lumenów, dzięki czemu możesz je wykorzystać do czytania książki lub rozbijania namiotu po zapadnięciu ciemności. Lampa ZEPHYR została wyposażona w dodatkowy wentylator, który zapewni Ci przyjemne uczucie chłodu podczas upału.

Praca do 10 godzin
Lampa TRACER to bardzo wydajne urządzenie posiadające wbudowany akumulator o pojemności 3600 mAh, dzięki czemu nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Jest w stanie dostarczać światło i gwarantować pracę wentylatora nawet do 10 godzin bez potrzeby ładowania lampy. Gdy jednak lampa ZEPHYR już się rozładuje, może zostać w szybki sposób naładowana za pomocą dołączonego kabla USB.

Funkcja powerbanku
Lampa TRACER ZEPHYR wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zapewnia długotrwałe, efektywne użytkowanie. Urządzenie może posłużyć również jako przenośna ładowarka, wbudowana funkcja powerbanku pozwoli Ci naładować telefon, nawet gdy znajdujesz się daleko od cywilizacji. Lampa wyposażona jest w wygodny uchwyt do powieszenia, ale możesz ją również postawić na stabilnym podłożu - niezależnie od tego będzie skutecznie spełniać swoją funkcję.
OŚWIETLENIE / LAMPKI TURYSTYCZNE
Porównaj
Travel & Adventure
Solarna lampa kempingowa z funkcją powerbanku TRACER POWER
Solarna lampa kempingowa z funkcją powerbanku TRACER POWER

TRACER POWER to niezwykle praktyczna i użyteczna lampka kempingowa. Lampa Tracer to źródło światła, wyposażone w zasilanie bateryjne z dodatkową możliwością czerpania energii ze słońca. Lampka solarna Tracer Power może pełnić również funkcję powerbanku, gdy zajdzie potrzeba podładowania baterii w telefonie. Urządzenie świetnie się sprawdzi podczas campingu za miastem, biwaku pod namiotem, podczas wędkowania lub w ogrodzie jako przenośna lampa.

• Biwakowa lampa solarna.
• Funkcja powerbanku.
• Wbudowany ładowalny akumulator 2400 mAh.
• 5 trybów pracy: silny, średni, słaby, migający, SOS.
• Strumień świetlny 600 Lumenów.
• Uchwyt do powieszenia.

Nigdy Cię nie zawiedzie
Solarna lampa TRACER POWER to Twój niezbędny towarzysz na każdej wyprawie survivalowej. Zasilanie bateryjne wspomagane możliwością pobierania energii słonecznej sprawia, że urządzenie Cię nie zawiedzie, kiedy będziesz go potrzebował. Możesz je wykorzystać pod namiotem, w czasie wędkowania, a nawet w garażu - lampa wyposażona jest w wygodny uchwyt do powieszenia, dzięki któremu będzie stanowić niezawodne źródło oświetlenia podczas pracy.

5 trybów pracy
Lampa TRACER dostarcza strumień świetlny o jasności 600 lumenów, co pozwoli Ci czytać książkę na biwaku lub wykonywać niezbędne naprawy. Wyposażona jest w 5 trybów pracy: silny, średni, słaby, migający i SOS. Dzięki temu, z łatwością możesz ją dopasować do swoich potrzeb. Wbudowany akumulator o mocy 2400 mAh pozwala na wydajną pracę maksymalnie do 8 godzin - następnie lampa może zostać w szybki sposób naładowana za pomocą portu USB.

Funkcja powerbanku
Lampa solarna TRACER wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co nadaje jej odporność na uszkodzenia, które mogą wynikać z codziennego użytkowania. Klasa szczelności IPX4 sprawia, że urządzenie jest chronione przed rozpryskującą się wodą. Funkcja powerbanku pozwoli Ci naładować telefon, kiedy będziesz tego potrzebował. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że stracisz kontakt z cywilizacją podczas spontanicznej wyprawy.
OŚWIETLENIE / LAMPKI TURYSTYCZNE
Porównaj