OŚWIETLENIE SOLARNE
1-2 z 2 produktów
Girlanda ogrodowa solarna TRACER 100 LED 10 żarówek
Girlanda ogrodowa Tracer 10 żarówek ze 100 diodami LED

Planujesz przyjęcie w ogrodzie lub kameralny grill na tarasie? Zaskocz swoich gości, rodzinę oraz sąsiadów i rozświetl swój ogród girlandą świetlną Tracer. Dzięki funkcji ładowania promieniami słonecznymi unikniesz plątaniny kabli podłączonych do prądu. Girlandy świetlne, znane również jako ledowe lampki ogrodowe to nowoczesne oświetlenie, które jakiś czas temu dotarło do nas z USA. Obecnie trudno sobie wyobrazić imprezy plenerowe beż tych efektownych i modnych dekoracji. Są nieodłącznym elementem wystroju większości imprez plenerowych, aranżacji, a nawet ogródków restauracyjnych.

• 10 żarówek.
• Łącznie 100 diod LED.
• Wodoodporność klasy IP44.
• Długość 5,8 m.
• Czas świecenia ok. 6-8 godzin.
• Zasilanie baterią solarną 400 mAh.

Modna i nowoczesna dekoracja
Girlanda solarna tworzy niepowtarzalny klimat każdego miejsca, w którym się pojawi. Girlanda Tracer to 10 przezroczystych żarówek o nietuzinkowym kształcie, do tego każda z nich wypełniona 10 świecącymi diodami LED. Całość tworzy oszałamiający efekt. To bardzo dekoracyjne, praktyczne i energooszczędne oświetlenie ogrodu.

Idealne na każde warunki atmosferyczne
Te piękne lampki zniosą każde warunki atmosferyczne. Deszcz, mróz czy śnieg im niestraszne. Przewód zasilający lampki został umieszczony w specjalnym oplocie, a także same lampki obudowano tak, aby były odporne na warunki atmosferyczne. Dekoracja z girlandy LED tworzy niesamowite wrażenie w każdym pomieszczeniu i ogrodzie, jest idealnym dopełnieniem zarówno klasycznej jak i nowoczesnej aranżacji. Ciesz się pięknie oświetlonym ogrodem lub tarasem przez cały rok.
OŚWIETLENIE / OŚWIETLENIE SOLARNE
Porównaj
Girlanda ogrodowa TRACER solarna KOLOROWA 30 LED 30 żarówek
Girlanda ogrodowa Tracer z 30 kolorowymi diodami LED

Lubisz niecodzienne oświetlenie? Odkryj nowoczesne girlandy świetlne, które wprowadzą niezwykły nastrój do Twojego ogrodu. Mieszkasz w bloku i dysponujesz jedynie tarasem lub balkonem? Żaden problem, girlanda świetlna Tracer świetnie wygląda także na niewielkim balkonie. Odczaruj wreszcie swój balkon i spędzaj na nim więcej czasu. Rozświetl swój ogród i zaskocz gości i sąsiadów ciekawą iluminacją podczas wieczornego grilla. Dzięki ładowaniu z użyciem promieni słonecznych girlanda zawsze będzie gotowa do działania, a ty unikniesz wysokich rachunków za prąd lub wymienne baterie.

• 30 małych kolorowych żarówek z diodami LED.
• Wodoszczelność klasy IP44.
• Długość 4,9 m.
• Czas świecenia ok. 6-8 godzin w zależności od stopnia naładowania.
• Dwa tryby świecenia: stałe oświetlenie lub migające.
• Zasilanie baterią solarną 400 mAh.

Ładowanie słońcem
Dzięki akumulatorowi z nowoczesnym sposobem ładowania za pomocą promieni słonecznych unikniesz plątaniny kabli i przedłużaczy w ogrodzie podłączonych do gniazdka z prądem. Te niewielkie, stylowe lampki wprowadzą niepowtarzalny klimat do Twojego ogrodu, jednocześnie wzbogacając atmosferę spotkania. Czas świecenia zależy stopnia naładowania i wystarcza zwykle na ok. 6-8 godzin, dzięki temu nawet dłuższym spotkaniom będzie towarzyszył ten niezwykły klimat, jaki tworzą te małe kolorowe światełka.

Niestraszne im deszcz czy mróz
Girlanda świetlna Tracer została odpowiednio zabezpieczona i uszczelniona, dzięki czemu jest wodo i mrozoodporna. Nie musisz obawiać się o miejsce do przechowywania podczas zimy lub spieszyć z demontażem lampek w przypadku ulewy. Dodatkowym atutem lampek jest wielokolorowe ciekawe światło, które emitują. Ciesz się rozświetlonym ogrodem przez cały rok.
OŚWIETLENIE / OŚWIETLENIE SOLARNE
Porównaj