LAMPKI TURYSTYCZNE
1-4 z 4 produktów
Travel & Adventure
Lampka turystyczna TRACER RETRO
Lampka turystyczna TRACER RETRO

Sezon wakacyjny coraz bliżej, a Ty jesteś fanem biwakowania lub wieczornych spotkań w ogrodzie? Bez obaw, w tym roku będziesz mógł wyposażyć swój turystyczny ekwipunek w wydajną lampę kampingową. Ta przenośna lampka turystyczna idealnie sprawdzi się do kampera lub pod namiot. Dzięki zasilaniu na baterie jest mobilna i niezwykle lekka, idealna również na wieczorne spotkania przy grillu.

• Lampka turystyczna stylizowana na retro.
• Zasilanie 3 baterie AA.
• Regulacja stopnia jasności.
• Uchwyt do zawieszenia.
• Strumień świetlny 200 Lumenów.
• Idealna np. na wieczorne spotkania przy grillu.

Wszechstronne zastosowanie
Dzięki swoim parametrom i wysokiej jakości wykonaniu, lampka Tracer Retro bardzo dobrze sprawdza się w turystyce. Lampa może być użytkowana w pozycji stojącej, ale również świetnie sprawdzi się jako lampa wisząca, posiada specjalny uchwyt umożliwiający zawieszenie jej pod sufitem namiotu lub nad stolikiem. Niewielkie wymiary lampki sprawiają, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie, zapakować do plecaka i ruszyć na wędrówkę.
OŚWIETLENIE / LAMPKI TURYSTYCZNE
Porównaj
Travel & Adventure
Przenośna lampa kempingowa z wentylatorem TRACER ZEPHYR
Przenośna lampa kempingowa z wentylatorem TRACER ZEPHYR

Przenośna lampa kempingowa z wentylatorem TRACER ZEPHYR to praktyczne źródło światła, wyposażone w zasilanie bateryjne z dodatkową możliwością zapewnienia chłodu w upalne, letnie dni. Dzięki temu świetnie się sprawdzi na pod namiotem, podczas ogrodowego grillowania lub na wakacyjnym biwaku - nie musisz się już martwić, że wysoka temperatura zrujnuje Ci wymarzoną wycieczkę lub plenerowe spotkanie ze znajomymi.

• Funkcja powerbanku.
• Wbudowany ładowalny akumulator 3600 mAh.
• Czas pracy lampy: 10 godzin.
• Czas pracy wentylatora: 12-13 godzin.
• Strumień świetlny 100 Lumenów.
• Uchwyt do powieszenia.

Wentylator dla ochłody
Przenośna lampa TRACER ZEPHYR to wydajne źródło światła, które możesz wykorzystać w każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Urządzenie dostarcza strumień świetlny o jasności 100 lumenów, dzięki czemu możesz je wykorzystać do czytania książki lub rozbijania namiotu po zapadnięciu ciemności. Lampa ZEPHYR została wyposażona w dodatkowy wentylator, który zapewni Ci przyjemne uczucie chłodu podczas upału.

Praca do 10 godzin
Lampa TRACER to bardzo wydajne urządzenie posiadające wbudowany akumulator o pojemności 3600 mAh, dzięki czemu nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Jest w stanie dostarczać światło i gwarantować pracę wentylatora nawet do 10 godzin bez potrzeby ładowania lampy. Gdy jednak lampa ZEPHYR już się rozładuje, może zostać w szybki sposób naładowana za pomocą dołączonego kabla USB.

Funkcja powerbanku
Lampa TRACER ZEPHYR wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zapewnia długotrwałe, efektywne użytkowanie. Urządzenie może posłużyć również jako przenośna ładowarka, wbudowana funkcja powerbanku pozwoli Ci naładować telefon, nawet gdy znajdujesz się daleko od cywilizacji. Lampa wyposażona jest w wygodny uchwyt do powieszenia, ale możesz ją również postawić na stabilnym podłożu - niezależnie od tego będzie skutecznie spełniać swoją funkcję.
OŚWIETLENIE / LAMPKI TURYSTYCZNE
Porównaj
Travel & Adventure
Solarna lampa kempingowa z funkcją powerbanku TRACER POWER
Solarna lampa kempingowa z funkcją powerbanku TRACER POWER

TRACER POWER to niezwykle praktyczna i użyteczna lampka kempingowa. Lampa Tracer to źródło światła, wyposażone w zasilanie bateryjne z dodatkową możliwością czerpania energii ze słońca. Lampka solarna Tracer Power może pełnić również funkcję powerbanku, gdy zajdzie potrzeba podładowania baterii w telefonie. Urządzenie świetnie się sprawdzi podczas campingu za miastem, biwaku pod namiotem, podczas wędkowania lub w ogrodzie jako przenośna lampa.

• Biwakowa lampa solarna.
• Funkcja powerbanku.
• Wbudowany ładowalny akumulator 2400 mAh.
• 5 trybów pracy: silny, średni, słaby, migający, SOS.
• Strumień świetlny 600 Lumenów.
• Uchwyt do powieszenia.

Nigdy Cię nie zawiedzie
Solarna lampa TRACER POWER to Twój niezbędny towarzysz na każdej wyprawie survivalowej. Zasilanie bateryjne wspomagane możliwością pobierania energii słonecznej sprawia, że urządzenie Cię nie zawiedzie, kiedy będziesz go potrzebował. Możesz je wykorzystać pod namiotem, w czasie wędkowania, a nawet w garażu - lampa wyposażona jest w wygodny uchwyt do powieszenia, dzięki któremu będzie stanowić niezawodne źródło oświetlenia podczas pracy.

5 trybów pracy
Lampa TRACER dostarcza strumień świetlny o jasności 600 lumenów, co pozwoli Ci czytać książkę na biwaku lub wykonywać niezbędne naprawy. Wyposażona jest w 5 trybów pracy: silny, średni, słaby, migający i SOS. Dzięki temu, z łatwością możesz ją dopasować do swoich potrzeb. Wbudowany akumulator o mocy 2400 mAh pozwala na wydajną pracę maksymalnie do 8 godzin - następnie lampa może zostać w szybki sposób naładowana za pomocą portu USB.

Funkcja powerbanku
Lampa solarna TRACER wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co nadaje jej odporność na uszkodzenia, które mogą wynikać z codziennego użytkowania. Klasa szczelności IPX4 sprawia, że urządzenie jest chronione przed rozpryskującą się wodą. Funkcja powerbanku pozwoli Ci naładować telefon, kiedy będziesz tego potrzebował. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że stracisz kontakt z cywilizacją podczas spontanicznej wyprawy.
OŚWIETLENIE / LAMPKI TURYSTYCZNE
Porównaj
Travel & Adventure
Wielofunkcyjna lampa kempingowa TRACER FLEX
Wielofunkcyjna lampa kempingowa TRACER FLEX

Lampa TRACER FLEX to urządzenie 3w1 - może pełnić funkcję latarki, lampy kempingowej oraz lampki stolikowej lub biurkowej. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnych wojaży, ale również w trakcie roku szkolnego, jako źródło światła do pracy lub nauki. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz jej potencjał.

• Urządzenie 3w1.
• Wbudowany ładowalny akumulator 1500 mAh.
• Czas pracy lampy: 6 godzin.
• Strumień świetlny 200 Lumenów.
• Funkcja przenośnej ładowarki do telefonu, tzw. powerbank.

Wielofunkcyjne urządzenie
Przenośna lampa TRACER FLEX łączy w sobie kilka niezwykle przydatnych funkcji. Może służyć jako latarka podczas nocnych wypraw na łonie natury lub jako lampka kempingowa, niezbędna w czasie rozbijania namiotu i późniejszych rozmów lub gier biwakowych. Wystarczy jednak, że wyprostujesz elastyczny statyw, pełniący rolę uchwytu, a urządzenie przeobrazi się w stabilną lampkę biurkową, która sprawdzi się idealnie podczas odrabiania lekcji lub wieczornej pracy.

Praca do 6 godzin
Lampa TRACER to bardzo wydajne urządzenie, dzięki czemu nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Wyposażona jest we wbudowany akumulator o mocy 1500 mAh, który umożliwia jej pracę nawet do 6 godzin bez potrzeby ładowania. Ponowne naładowanie urządzenia jest bardzo proste i szybkie - odbywa się za pomocą funkcjonalnego portu USB.

Funkcja powerbanku
Lampa TRACER FLEX wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w modnych, przyjaznych oku kolorach, dzięki czemu spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Urządzenie posiada funkcję przenośnej ładowarki, co pozwoli Ci wygodnie i szybko naładować telefon, nawet gdy jesteś w miejscu pozbawionym dostępu do sieci elektrycznej. Dzięki funkcji powerbanku nie musisz się martwić o dodatkowe źródło zasilania do swojego smartfona i możesz podróżować lekko i bez zbędnych gadżetów w bagażu.
OŚWIETLENIE / LAMPKI TURYSTYCZNE
Porównaj