BEST Hacking League
04 Czerwiec 2016
Aktualności

W dniach 4-5 czerwca 2016 na Politechnice Warszawskiej odbyło się ciekawe wydarzenie, którego Partnerem została marka Tracer. W ramach konkursu Best Hacking League młodzi programiści mogli wykazać się zarówno znajomością języków programowania, jak również umiejętnością pracy zespołowej. Dla początkujących przygotowane zostały natomiast specjalne warsztaty, na których uczestnicy poznali podstawy HTML, CSS i JavaScript.


BEST Hacking League to najnowsza inicjatywa pro-studencka organizowana przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. W ramach konkursu czteroosobowe drużyny pracowały nad aplikacją przydatną w pracy na Politechnice Warszawskiej. Tracer, jako Partner wydarzenia, był m.in. fundatorem nagród dla najlepszych drużyn.


Stowarzyszenie Studentów BEST – Board of European Students of Technology – to organizacja zrzeszająca studentów 96 najlepszych uczelni technicznych z 33 krajów Europy, w tym 6 uczelni w Polsce. Od 1989 roku celem BEST-u jest dbanie o ciągły rozwój studentów oraz podniesienie poziomu edukacji w Europie poprzez organizowanie wydarzeń o charakterze naukowym oraz kulturalnym.