STACJE CHŁODZĄCE
1-7 z 7 produktów
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Transform 17"
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Transform 17"

Należysz do osób, które korzystają z laptopa zarówno w pracy, jak i w każdej wolnej chwili? A może jesteś zapalonym graczem pochłoniętym wielogodzinnymi maratonami gamingowymi? W takim razie problem przegrzewania urządzenia nie powinien Ci być obcy. Nie musisz już jednak martwić się o swój sprzęt - z podstawką chłodzącą Tracer Transform zapewnisz mu wydajność i bezpieczeństwo.

• Pasuje do notebooków o rozmiarach od 12" do 17".
• Niebieskie podświetlenie LED.
• Regulacja kąta nachylenia - 5 pozycji.
• Aż 6 cichych i wydajnych wentylatorów.
• Blokada zabezpieczająca.
• Przydatny uchwyt na telefon.
• Możliwość regulacji szybkości pracy wentylatorów.
• Dwa złącza USB 2.0.

Wydajne chłodzenie
Podstawka chłodząca TRACER Transform 17" to urządzenie z serii GAMEZONE zaprojektowanej z myślą o wymagających użytkownikach, którzy wykorzystują swojego laptopa zarówno do pracy, jak i rozrywki. Wyposażona jest w 6 cichych, wydajnych wentylatorów, które zapewniają efektywne chłodzenie nawet po wielu godzinach intensywnego użytkowania. Regulator szybkości obrotów wentylatorów pozwala dopasować ich działanie do indywidualnych potrzeb, a niebieskie podświetlenie diodami LED nadaje całości nowoczesnego, efektownego wyglądu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej perforowanej powierzchni, podstawka znacznie lepiej rozprasza ciepło, zapewniając Twojemu urządzeniu niezakłóconą pracę.

Komfortowa praca
Wygodna i stabilna regulacja pozwala ustawić stację pod jednym z 5 wybranych kątów, co umożliwia umieszczenie laptopa na wysokości wzroku i dodatkowo zwiększa Twój komfort pracy. Specjalne blokady zabezpieczają urządzenie przed zsuwaniem się z podstawki. Tracer Transform pasuje do każdego laptopa o rozmiarze od 12" do 17", co sprawia, że jest to niezwykle uniwersalne akcesorium, które sprawdzi się przy większości komputerów przenośnych. Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalnie zaprojektowany uchwyt, pozwalający na wygodne umocowanie telefonu komórkowego - tym sposobem wszystko, co będzie Ci potrzebne w pracy, masz pod ręką.

Lekka i wytrzymała
Podstawka Tracer wykonana jest z metalu i wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia jej wytrzymałość na codzienne użytkowanie. Lekka, przenośna konstrukcja sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie i nie zajmie wiele miejsca w Twoim bagażu. Podstawka Tracer jest zasilana bezpośrednio z Twojego laptopa poprzez odpinany kabel USB, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego zasilacza zewnętrznego, a dwuportowy USB HUB umożliwia podłączenie do niej dodatkowych urządzeń peryferyjnych.


wymiary: 400 x 270 x 36mm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Turbo 17"
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Wing 17,3" RGB
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Icestorm 17"
Podstawka chłodząca TRACER Icestorm 17" to urządzenie stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach notebooków. Wbudowany duży, cichy wentylator (125mm) podświetlony na niebiesko. Osobny przycisk do włączania i wyłączania. Pasuje do każdego rozmiaru komputera od 12" do 17". Wszystko to zasilane przez odpinany kabel USB - nie wymaga dodatkowego zasilacza zewnętrznego. Lekka i wytrzymała konstrukcja z tworzywa sztucznego z metalową kratką jest bardzo odporna na upadki i łatwa w transporcie wraz z laptopem. Dodatkowe składane nóżki do ustawiania laptopa na poziom wyżej zapewnia lepszą postawę ciała w czasie pracy.

Wymiary:
370 x 265 x 55 mm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Snowflake
Podstawka chłodząca Tracer Snowfake dzięki pracy dwóch wentylatorów o średnicy 11 cm skutecznie wspomoże chłodzenie wrażliwej na wysoką temperaturę elektroniki w 15 calowych laptopach. Ponadto dzięki zastosowaniu wysokiej jakości plastiku podstawka Tracer pasuje do każdego biurka. Podstawka posiada wbudowany ogranicznik zapobiegający zsuwaniu się komputera.Dioda LED podświetla wentylator na niebiesko. Szybkośc obrotowa wentylatorów wynosi 2 x 900 rpm.
Wymiary: 35 x 29 x 5 cm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Snowman
Podstawka Tracer Snowman to wyjątkowa stacja chłodząca pozwalająca na 5 stopniową regulację kąta nachylenia. Dzięki temu, można ustawić laptop w najbardziej ergonomicznej pozycji. Zsuwaniu się laptopa zapobiegają dwie blokady. Warto wypróbować podstawkę Snowman z dodatkową klawiaturą. Odpowiednie chłodzenie w tym modelu zapewniają dwa wysokowydajne wentylatory o średnicy 14 cm każdy. Podstawka wykonana jest z eleganckiego plastiku, a bezpośrednio z laptopem ma styk jedynie metalowy grill pozwalający na swobodny przepływ chłodzącego powietrza.

wymiary
37 x 27 x 2,8 cm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Tornado
Tracer Tornado to cooler dla wymagających użytkownik notebooków. Stacja posiada 2 duże, wbudowane ciche 125mm wentylatory podświetlane na niebiesko. Pasuje do komputerów przenośnych o rozmiarze ekranu od 10" do 17". Podstawka chłodząca jest zasilana z portu USB, dwuportowy HUB oraz włącznik co dodatkowo poprawia komfort pracy.Tornado jest wyposażona w nóżki, aby poprawić komfort pracy użytkowania.

Wymiary:
37,8 x 26,6 x 2,4 cm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj