STACJE CHŁODZĄCE
1-6 z 6 produktów
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Streamer 17"
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Streamer 17"

Wielogodzinne użytkowanie laptopa powoduje obciążanie procesora i w rezultacie - przegrzewanie urządzenia. Teraz jednak możesz zapewnić swojemu notebookowi bezpieczeństwo, a sobie - wyjątkowy komfort pracy. Z podstawką chłodzącą Tracer Streamer jest to jak najbardziej możliwe! Podstawka chłodząca Tracer Streamer należy do popularnej serii Gamezone, stworzonej specjalnie z myślą o użytkownikach ceniących połączenie najwyższej jakości wykonania z zaawansowanymi funkcjami sprzętów gamingowych.

• Pasuje do notebooków o rozmiarze do 17".
• Podświetlenie LED RGB.
• Regulacja kąta nachylenia - 7 pozycji.
• Ciche, wydajne wentylatory.
• Blokada zabezpieczająca.
• USB HUB.

Pracuj bezpiecznie i wydajnie
Tracer Streamer to funkcjonalna i praktyczna podstawka chłodząca z serii GAMEZONE, opracowanej dla spełnienia potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażona jest w 6 wentylatorów, które pracują z prędkością dochodzącą do 2600 obr./min., zapewniając Twojemu notebookowi doskonałe chłodzenie, a Tobie - komfort użytkowania, ponieważ poziom głośności, z jaką działają, wynosi zaledwie 17 dB. Prędkość wentylatorów jest regulowana - możesz więc bez problemu dostosować ją do swoich potrzeb i trybu pracy.

Idealne dopasowanie
Podstawka Tracer jest bardzo uniwersalnym akcesorium - pomieści nawet duże laptopy o rozmiarze 17” - a specjalne blokady zabezpieczą urządzenie przed przypadkowym zsunięciem się. Bardzo praktyczną zaletą jest możliwość ustawienia podstawki pod jednym z 7 kątów, dzięki czemu umieścisz laptop tak, aby wygodnie się na nim pracowało lub grało. USB HUB umożliwi Ci podłączenie dodatkowych urządzeń, takich jak myszka lub klawiatura, co sprawi, że wygoda użytkowania będzie porównywalna z komputerem stacjonarnym.

W domu i w podróży
Tracer Streamer charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co zapewni Ci długotrwałe bezproblemowe użytkowanie i odporność na uszkodzenia. Konstrukcja podstawki jest lekka i smukła - z łatwością zapakujesz ją do torby i zabierzesz w podróż. Delikatne wielokolorowe podświetlenie LED podkreśla nowoczesny design urządzenia, dzięki czemu praca z nim będzie nie tylko koniecznością, ale również przyjemnością.

wymiary: 426*280*37mm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER GAMEZONE Wing 17,3" RGB
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Icestorm 17"
Podstawka chłodząca TRACER Icestorm 17" to urządzenie stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach notebooków. Wbudowany duży, cichy wentylator (125mm) podświetlony na niebiesko. Osobny przycisk do włączania i wyłączania. Pasuje do każdego rozmiaru komputera od 12" do 17". Wszystko to zasilane przez odpinany kabel USB - nie wymaga dodatkowego zasilacza zewnętrznego. Lekka i wytrzymała konstrukcja z tworzywa sztucznego z metalową kratką jest bardzo odporna na upadki i łatwa w transporcie wraz z laptopem. Dodatkowe składane nóżki do ustawiania laptopa na poziom wyżej zapewnia lepszą postawę ciała w czasie pracy.

Wymiary:
370 x 265 x 55 mm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Officer 17"
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Snowflake
Podstawka chłodząca Tracer Snowfake dzięki pracy dwóch wentylatorów o średnicy 11 cm skutecznie wspomoże chłodzenie wrażliwej na wysoką temperaturę elektroniki w 15 calowych laptopach. Ponadto dzięki zastosowaniu wysokiej jakości plastiku podstawka Tracer pasuje do każdego biurka. Podstawka posiada wbudowany ogranicznik zapobiegający zsuwaniu się komputera.Dioda LED podświetla wentylator na niebiesko. Szybkośc obrotowa wentylatorów wynosi 2 x 900 rpm.
Wymiary: 35 x 29 x 5 cm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj
Podstawka chłodząca TRACER Snowman
Podstawka Tracer Snowman to wyjątkowa stacja chłodząca pozwalająca na 5 stopniową regulację kąta nachylenia. Dzięki temu, można ustawić laptop w najbardziej ergonomicznej pozycji. Zsuwaniu się laptopa zapobiegają dwie blokady. Warto wypróbować podstawkę Snowman z dodatkową klawiaturą. Odpowiednie chłodzenie w tym modelu zapewniają dwa wysokowydajne wentylatory o średnicy 14 cm każdy. Podstawka wykonana jest z eleganckiego plastiku, a bezpośrednio z laptopem ma styk jedynie metalowy grill pozwalający na swobodny przepływ chłodzącego powietrza.

wymiary
37 x 27 x 2,8 cm
AKCESORIA DO NOTEBOOKA / STACJE CHŁODZĄCE
Porównaj