Telefony i smartfony / Wprowadzenie

Tablety i smartfony firmy Tracer to seria produktów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców. Urządzenia mobilne Tracera mogą zastąpić Ci nie tylko czytnik książek, czy netbook, ale także domowy komputer, zarówno ten stacjonarny, jak i przenośny. Ze smartfonem Oxygen GS1 zaś zawsze będziesz w kontakcie z bliskimi!  Zapoznaj się z pełną ofertą tabletów oraz smarftonów!

Odkrywaj piękno obrazu

 Oczekujesz wysokiej jakości obrazu, a przekątna 7’’ to dla Ciebie za mało? Tablety z serii GIO z matrycą 9,7’’ IPS oraz wydajnym procesorem DUAL CORE pozwolą Ci w chwilach relaksu cieszyć się tym co widzisz na tablecie w każdej sytuacji, pod każdym kątem jego ułożenia. 

Wybrane właściwości:
8 GB
Pojemność 8GB
Built-in 3G
Wbudowany modem 3G pozwalający na stały dostęp do internetu, niezależnie od miejsca i czasu (wymagana karta SIM)
Dual cameras
Wbudowane dwie kamery umożliwiają wygodne robienie zdjęć (kamera na tyle) oraz prowadzenie wideo-rozmów poprzez komunikatory internetowe (kamera na froncie)
HDMI out
Wyjście HDMI umożliwia przekazanie obrazu z tabletu w jakości HD na dowolny odbiornik TV
Long battery life up to 5-6 hours
Wbudowane akumulatory umożliwiające aktywne korzystanie z urządzenia od 5 do 6 godzin bez ładowania
Memory DDR3 1024MB
Wydajna pamięć RAM 1024MB DDR3
Touch screen Multi-TP capactive
Technologia ekranów pojemnościowych, umożliwiające wielopunktową nawigację po ekranie (do 5 naraz)
Wi-Fi
Obsługa bezprzewodowych sieci Wi-Fi

„Mobile fun” w podwójnej mocy

Granie nigdy nie było tak intuicyjne i wygodne! W modelu Tracer OVO 3.0 wydajny dwurdzeniowy procesor oraz legendarny czterordzeniowy układ graficzny Quad Core Mali 400 sprawią, że nawet najbardziej wymagające gry 3D będą działały bez najmniejszego przycięcia. Graj i wygrywaj!

Bądź on-line

Jesteś w ciągłym biegu, co chwilę w innym miejscu, ale przez cały czas chcesz być on-line? Z tabletem Tracer NEO 16 GB 3G możesz ruszać w miasto. Gdziekolwiek będziesz, poinformuj o tym znajomych.